2019-09-09/15, izena emateko egunak: Ikastaroak euskaraz Civivoxetan.

Erabiltzailearen aurpegia
IKASTAROAK EUSKARAZ civivoxetan.

Izena emateko epea: Irailaren 15a arte.

2019-09-09/15, IZENA EMATEKO EGUNAK: IKASTAROAK EUSKARAZ CIVIVOXETAN.

IKASTAROAK EUSKARAZ civivoxetan. Izena emateko epea: Irailaren 15a arte.

Civivoxetan, 010 telefonora deituta (948 42 01 00 mugikor batetik edo Iruñeaz kanpotik deituz gero) edo Internetez:

http://www.pamplonaescultura.es/eu/inscripciones-cursos-y-activades-civivox/

KONDESTABLEAN

Aprobetxamenduzko sukaldaritza (2019-10-23/30).

Argazkia (2019-10-19/26).

Barazki-sukaldaritza (2019-10-08/29).

Dastaketa espezializatuak (ardoa, garagardoa, gazta) (2019-11-22/12-20).

Eguberrietako errezetak (2019-12-10/17).

Grabatua - Xilografia (2019-10-19/2020-01-18).

Koilarako sukaldaritza (2019-11-05/26). urretik mahaira 2 (2019-11-07/14).

Txontxongilo prestaketa eta erabilera (2019-10-19/2020-01-25).

ZABALGUNEAN

Ez dago ezer.

ITURRAMAN

Arte plastikoetako sormen lantegia: Apainketa-teknikak. 1. modulua (2019-10-10/31).

Arte plastikoetako sormen lantegia: Ehun-estanpazioa. 2. modulua (2019-11-07/28).

Arte plastikoetako sormen lantegia: Koadernaketa japoniarra. 3. modulua (2020-01-09/30).

Autore-argazkia (2019-11-16/23).

Haur igeriketa 2 (3-5 urte) (2019-10-08/2020-01-23).

Haur igeriketa 3 (3-5 urte) (2019-10-08/2020-01-23).

Haur igeriketa 4 (3-5 urte) (2019-10-07/2020-01-22).

Haur igeriketa 1 (6-9 urte) (2019-10-07/2020-01-22).

Haur igeriketa 2 (6-9 urte) (2019-10-08/2020-01-23).

Igeriketa familiartean 2 (2019-10-08/2020-01-21).

Igeriketa helduentzat 5 (2019-10-07/2020-01-22).

Irudi-kolaketa (2020-01-18/25).

Margoketa esperimentala – 1. modulua (2019-10-05/26).

Margoketa esperimentala – 2. modulua (2019-11-09/23).

Margoketa esperimentala – 3. modulua (2020-01-11/25).

Yoga, zentrua eta bizkarra 2 (2019-11-05/2020-01-21).

JUSLARROCHAN

Antzerki lantegia (2019-10-16/2020-01-29).

Herri dantzak 1 (2019-10-11/2020-01-20).

Nola egin argazkia nire familiari (2019-12-21/2020-01-11).

Robotika Legorekin 1 (2019-10-19/2020-01-25).

Sormenezko mugimendu. 1. modulua (2019-10-07/11-11).

Sormenezko mugimendu. 2. modulua (2019-12-18/2020-01-20).

Zure hazkuntza pertsonala, euskara ikasteko bide (2019-10-14/2020-01-20).

MENDILLORRIN

Dantza garaikidea (2019-10-07/2020-01-27).

Herri-dantzak 2 (ezagupenak behar dira) (2019-10-19/2020-01-25).

Nola sortu argazkiak sare sozialetarako (2019-11-02/09).

Ipuinak larruazalean 2 (2019-12-11/2020-01-29).

Robotika Legorekin 2 (2019-10-10/2020-01-16).

Sormenezko mugimendua: Jolasa, dantza eta artea (2019-10-18/2020-01-24).

MILAGROSAN

Stop Motion animazioa (2019-10-19/11-16).

SANDUZELAIN

Modako argazkia. Nola sortu editorial bat (2019-11-30/12-14).

Paisaia soinudunak (2019-10-10/2020-01-16)

Vinyasa yoga 3 (2019-10-10/2020-01-23).

Zumba 6 (2019-10-10/2020-01-20).

Zumba 7 (2019-10-09/2020-01-22).

Zumba 8 (2019-10-11/2020-01-24).

Erromesari harrera egitea. Ultreia / “Jesus eta Maria” aterpetxea, Jesuiten eliza izandakoa (2019-11-23).

Donejakue Bidea Iruñea barnean (2020-01-25).