Otsailak 28, ostirala


19:30

Chinua Achebe: 'Gainbehera dator dena'

Katakrak, Iruñea | Liburu aurkezpena

Chinua Achebe

Chinua Achebe: 'Gainbehera dator dena' Katakrak

Chinua Achebe


21:00

Xabi Bandini + Izaki Gardenak

Totem aretoa, Hiru Herri | Kontzertua

Xabi Bandini + Izaki Gardenak TOTEM aretoa

Otsailak 29, larunbata


09:00

UEU ikastaroa: Detekzio eta esku-hartze goiztiarra ikaste zailtasunetan (Dislexia)

UEUren egoitza, Iruñea | Ikastaroa

Irakaslea: Arantza Elgezabal Biain

UEU ikastaroa: Detekzio eta esku-hartze goiztiarra ikaste zailtasunetan (Dislexia) UEUren egoitza

Irakaslea: Arantza Elgezabal Biain


17:00

ATOPIA RPG: Partida-antzerkia

Katakrak, Iruñea | Rol jokoa

ATOPIA RPG: Partida-antzerkia Katakrak

Martxoak 1, igandea


17:00

Haurrentzako zinema: 'Ernest & Celestine'

Arangurengo kultur etxea, Iruñea | Haurrentzako zinea

Haurrentzako zinema: 'Ernest & Celestine' Aranguren Ibarreko Kultur Etxea

Martxoak 3, asteartea


16:30

PUNTO DE VISTA: URA SARTU ZEN BARRURA (Peru Galbete) FILMA

Baluarte, Iruñea | Zinea

PUNTO DE VISTA: URA SARTU ZEN BARRURA (Peru Galbete) FILMA Baluarte

19:30

POESIA EMANALDIA: “EMAKUME BURUGABEA” ANTXINE MENDIZABAL, NEREA GARTZIA ETA PELLO RAMIREZ

Civivox Kondestable, Iruñea | Olerki eta musika errezitaldia

POESIA EMANALDIA: “EMAKUME BURUGABEA” ANTXINE MENDIZABAL, NEREA GARTZIA ETA PELLO RAMIREZ Kondestable Jauregia.

Martxoak 4, asteazkena


18:00

Ventura Ruiz: 'Eskolako mantala arrosa'

Arangurengo kultur etxea, Iruñea | Ipuin-kontalaria

Ventura Ruiz: 'Eskolako mantala arrosa' Arangurengo kultur etxea

18:00

IPUIN KONTALARIA

Berriozarko liburutegia., Ezkabapea Berriozar

IPUIN KONTALARIA Berriozarko liburutegia.

20:00

IRRIIKLO: “ AMA-ALU-LUR-SORGIN BATEN AMETSAK”

Nafarroako Antzerki Eskola, Iruñea | Antzerkia

INTUJAI ANTZERKI TALDEA

IRRIIKLO: “ AMA-ALU-LUR-SORGIN BATEN AMETSAK” Nafarroako Antzerki Eskola.

INTUJAI ANTZERKI TALDEA


Martxoak 6, ostirala


18:00

Ventura Ruiz: 'Berdin zait zein koloretakoa den'

Artikako Udal Liburutegia, Ezkabapea | Ipuin-kontalaria

Ventura Ruiz: 'Berdin zait zein koloretakoa den' Artikako Udal Liburutegia

20:00

BARDOEN BERTSOLARI TXAPELKETA

Atarrabia, Hiru Herri Atarrabia | Bertso saioa

BARDOEN BERTSOLARI TXAPELKETA Atarrabia

Martxoak 7, larunbata


10:00

GATAZKEN EBAZPENA HEZKUNTZA SISTEMIKOTIK ABIATUTA

UEU, Iruñea | Ikastaroa

UEU IKASTAROAIrakaslea: Clotilde Caro HerreraInformazio gehiago: 948362563, nafarroa@ueu.eus, (Edurne).

GATAZKEN EBAZPENA HEZKUNTZA SISTEMIKOTIK ABIATUTA Iruñea - UEUren egoitza

UEU IKASTAROA
Irakaslea: Clotilde Caro Herrera
Informazio gehiago: 948362563, nafarroa@ueu.eus, (Edurne).


16:15

PUNTO DE VISTA:“ZUMIRIKI”DOKUMENTALAREN AURKEZPENA

Baluarte, Iruñea | Zinea

(OSKAR ALEGIA)

PUNTO DE VISTA:“ZUMIRIKI”DOKUMENTALAREN AURKEZPENA Baluarte.

(OSKAR ALEGIA)


18:00

HAUR ETA GAZTETXO KANTARI TXAPELKETA

Antsoaingo Antzokia., Ezkabapea Antsoain | Kanta saioa

HAUR ETA GAZTETXO KANTARI TXAPELKETA Antsoaingo Antzokia.

20:30

KONTZERTUA: EN TOL SARMIENTO

Zentral Kafe Antzokia, Iruñea | Kontzertua

KONTZERTUA: EN TOL SARMIENTO Zentral Aretoa

Martxoak 10, asteartea


19:30

TRIKUA ESNATU DA liburuaren aurkezpena

Karrikiri,

LOREA AGIRRE eta IDURRE ESKISABEL

TRIKUA ESNATU DA liburuaren aurkezpena Karrikiri LOREA AGIRRE eta IDURRE ESKISABEL

Martxoak 11, asteazkena


19:00

Matematika eta Literatura solasaldi musikatua

Karrikiri,

IRATI GOIKOETXEA eta LEIRE ALONSO

Matematika eta Literatura solasaldi musikatua Karrikiri IRATI GOIKOETXEA eta LEIRE ALONSO

20:00

IRRIZIKLO: “40 URTE ETA ALDAPAN BEHERA NIEK”

JON MARTINEZ ESNAOLA “TXIKI”

IRRIZIKLO: “40 URTE ETA ALDAPAN BEHERA NIEK” JON MARTINEZ ESNAOLA “TXIKI”

Martxoak 12, osteguna


19:00

LIBURU AURKEZPENA: “HUTSUNE” JOSUNE ILUNDAIN

KATAKRAK.,

LIBURU AURKEZPENA: “HUTSUNE” JOSUNE ILUNDAIN KATAKRAK.

19:30

EUSKARAREN BIDEGURUTZETIK liburuaren aurkezpena

Karrikiri,

KIKE AMONARRIZ

EUSKARAREN BIDEGURUTZETIK liburuaren aurkezpena Karrikiri KIKE AMONARRIZ

Martxoak 15, igandea


17:30

“PLOEY” haurrentzako pelikula eta txokolate jatea.

Euskaldunon Biltoki,

“PLOEY” haurrentzako pelikula eta txokolate jatea. Euskaldunon Biltoki

18:30

ANTZERKIA FAMILIAN. “ZURGINAREN IPUINA”

Aranguren Ibarreko Kultur Etxeko Auditorioa.,

ANTZERKIA FAMILIAN. “ZURGINAREN IPUINA” Aranguren Ibarreko Kultur Etxeko Auditorioa.

18:30

ANTZERKIA “OILAR BAT ZURE TEILATUAN”

Artikako kultur etxea.,

ANTZERKIA “OILAR BAT ZURE TEILATUAN” Artikako kultur etxea.

Martxoak 17, asteartea


18:00

Ipuin kontalaria . Ventura Ruiz "Kimu berrien garaia"

Mendillorriko Liburutegia,

Ipuin kontalaria . Ventura Ruiz "Kimu berrien garaia" Mendillorriko Liburutegia

19:30

EUSKARAREN BIDEGURUTZETIK liburuaren aurkezpena

Karrikiri,

KIKE AMONARRIZ

EUSKARAREN BIDEGURUTZETIK liburuaren aurkezpena Karrikiri KIKE AMONARRIZ

19:30

LIBURU AURKEZPENA: “AHANZTURAREN BEZPERAN”

Kondestable Jauregia.,

AURKEZPENA: MIKEL ARRUABARRENA  (IRUÑAHIRIA SARIA 2019); AURKEZLEA: JOSU JIMENEZ MAIA

LIBURU AURKEZPENA: “AHANZTURAREN BEZPERAN” Kondestable Jauregia.

AURKEZPENA: MIKEL ARRUABARRENA  (IRUÑAHIRIA SARIA 2019);

AURKEZLEA: JOSU JIMENEZ MAIA


Martxoak 18, asteazkena


20:00

IRRIzIKLO: “KOXKAK” PEZ LIMBO

Nafarroako Antzerki Eskola.,

IRRIzIKLO: “KOXKAK” PEZ LIMBO Nafarroako Antzerki Eskola.

Martxoak 21, larunbata


17:00

HAURRENTZAKO ZINEMA. “PADDINGTON 2”

Atarrabiako Kultur Etxean.,

HAURRENTZAKO ZINEMA. “PADDINGTON 2” Atarrabiako Kultur Etxean.

17:00

ANTZERKIA: ATOPIA RPG: partida

KATAKRAK,

ANTZERKIA: ATOPIA RPG: partida KATAKRAK

Martxoak 22, igandea


17:30

"SMALL FOOT” haurrentzako pelikula eta txokolate jatea.

Euskaldunon Biltoki, ,

"SMALL FOOT” haurrentzako pelikula eta txokolate jatea. Euskaldunon Biltoki,

Martxoak 24, asteartea


19:00

ANDREZAHARRAREN MANIFESTUA liburuaren aurkezpena

Karrikiri,

MARI LUZ ESTEBAN

ANDREZAHARRAREN MANIFESTUA liburuaren aurkezpena Karrikiri MARI LUZ ESTEBAN

19:00

LIBURU AURKEZPENA. “KONTRAKO EZTARRITIK-EMAKUME BERTSOLARIEN TESTIGANTZAK”

Barañaingo Liburutegia.,

UXUE ALBERDI

LIBURU AURKEZPENA. “KONTRAKO EZTARRITIK-EMAKUME BERTSOLARIEN TESTIGANTZAK” Barañaingo Liburutegia. UXUE ALBERDI

Martxoak 25, asteazkena


20:00

IRRIZIKLO: “GUDUA”

Nafarroako Antzerki Eskola.,

AXIER HERNANDEZ/DORLETA URRETABIZKAIA

IRRIZIKLO: “GUDUA” Nafarroako Antzerki Eskola. AXIER HERNANDEZ/DORLETA URRETABIZKAIA

Martxoak 27, ostirala


20:00

"IRAKURRIZ DIBERTITZEN GARA"IRAKURLE TALDEA

Zaldiko Maldiko,

Liburua:Miren eta erromantizismoaIdazlea:Ramon Saizarbitoria  

"IRAKURRIZ DIBERTITZEN GARA"IRAKURLE TALDEA Zaldiko Maldiko Liburua:Miren eta erromantizismoa
Idazlea:Ramon Saizarbitoria  

20:00

HELDUENTZAKO IKUSKIZUNA “UMOREA”

Euskaldunon Biltoki,

Jose Cruz Gurrutxagaren eskutik

HELDUENTZAKO IKUSKIZUNA “UMOREA” Euskaldunon Biltoki Jose Cruz Gurrutxagaren eskutik

Martxoak 28, larunbata


11:15

ILUSTRAZIO LABORATEGIA: LGTBQ+++

Uharte Arte Garaikide Zentroa,

Irakaslea: DOM SARRERA: Izena emanda > 5 € NORENTZAT: Ilustrazioan eta autoedizioan interesa duten pertsonak

ILUSTRAZIO LABORATEGIA: LGTBQ+++ Uharte Arte Garaikide Zentroa Irakaslea: DOM SARRERA: Izena emanda > 5 € NORENTZAT: Ilustrazioan eta autoedizioan interesa duten pertsonak

20:30

KONTZERTUA: IZARO

Baluarte.,

KONTZERTUA: IZARO Baluarte.

Martxoak 29, igandea


17:30

“GRUFALOA” haurrentzako pelikula eta txokolate jatea.

Euskaldunon Biltoki, ,

“GRUFALOA” haurrentzako pelikula eta txokolate jatea. Euskaldunon Biltoki,

19:30

KONTZERTUA. “AMA LURRA”

Atarrabiako Kultur Etxea.,

KONTZERTUA. “AMA LURRA” Atarrabiako Kultur Etxea.

Martxoak 31, asteartea


19:00

HITZALDIA: Elkanoren Mundu Biraren V. Mendeurrena:

Katakrak,

Axier Lopezen eskutik.

HITZALDIA: Elkanoren Mundu Biraren V. Mendeurrena: Katakrak Axier Lopezen eskutik.

19:00

HITZLDIA: Elkanoren Mundu Biraren V. Mendeurrena:

Katakrak,

Axier Lopezen eskutik.

HITZLDIA: Elkanoren Mundu Biraren V. Mendeurrena: Katakrak Axier Lopezen eskutik.

19:00

HITZALDIA: “ELKANOREN MUNDU BIRAREN V. MENDEURRENA”

KATAKRAK.,

AXIER LOPEZ

HITZALDIA: “ELKANOREN MUNDU BIRAREN V. MENDEURRENA” KATAKRAK. AXIER LOPEZ
Motak:
Guneak:

Egutegia

Otsaila
al ar az og ol lr ig
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Martxoa
al ar az og ol lr ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Urte osoko agenda ikusi »»