Azaroak 12, asteartea


19:00

KONTZERTUA: Abereh + Mikel Uraken

Katakrak,

KONTZERTUA: Abereh + Mikel Uraken Katakrak

19:30

BERTSOAROA 2019: ‘BERTSOAREN HARRIA’ HITZALDIA ETA BERTSOA

Kondestable Civivox Areto Nagusia,

Bertsolariak: Aimar Karrika, Maddalen Arzallus; Hizlaria: Koldo Izagirre

BERTSOAROA 2019: ‘BERTSOAREN HARRIA’ HITZALDIA ETA BERTSOA Kondestable Civivox Areto Nagusia

Bertsolariak: Aimar Karrika, Maddalen Arzallus; 

Hizlaria: Koldo Izagirre


Azaroak 13, asteazkena


17:00

IPUIN KONTAKETA: PONTXAREKIN JOLAS ETA IPUIN

Barañaingo Liburutegia,

Jaione Urtasun

IPUIN KONTAKETA: PONTXAREKIN JOLAS ETA IPUIN Barañaingo Liburutegia Jaione Urtasun

17:30

BERTSOAROA 2019: ‘BERTSO JASA’ HAURRENTZAKO BERTSO TAILERRA

Arrotxapeako Jus La Rotxa Civivox.,

Bertsolariak: Haritz Mujika, Saioa Alkaiza

BERTSOAROA 2019: ‘BERTSO JASA’ HAURRENTZAKO BERTSO TAILERRA Arrotxapeako Jus La Rotxa Civivox.

Bertsolariak: Haritz Mujika, Saioa Alkaiza


19:30

HAUR ETA GAZTE LITERATURA ZIKLOA. HITZALDIA:

Karrikiri,

"Bibliotekari bat ofizioari begira" Asun Agiriano

HAUR ETA GAZTE LITERATURA ZIKLOA. HITZALDIA: Karrikiri "Bibliotekari bat ofizioari begira" Asun Agiriano

19:30

IPUIN KONTAKETA: “MUNDUARI BIRA PAPEREZKO HEGAZKIN BATEAN”

CIVICAN,

Juan Luis Napalekin

IPUIN KONTAKETA: “MUNDUARI BIRA PAPEREZKO HEGAZKIN BATEAN” CIVICAN

Juan Luis Napalekin


20:00

ANTZERKIA. RUBIK KONPAINIA, “ZALDI URDINA”

Nafarroako Antzerki Eskola.,

Artedrama-Axut-Dejabu Panpin Laborategia

ANTZERKIA. RUBIK KONPAINIA, “ZALDI URDINA” Nafarroako Antzerki Eskola.

Artedrama-Axut-Dejabu Panpin Laborategia


20:00

BIG BOB RAILROAD “SESION III” DISKA AURKEZTEN

Herriko Taberna.,

BIG BOB RAILROAD “SESION III” DISKA AURKEZTEN Herriko Taberna.

Azaroak 14, osteguna


17:00

IPUIN KONTALARIA MUSIKAREKIN. AMELI “IPUINEN JOSTUNE”

Cordovillako ekipamendutarako Zentroa.,

IPUIN KONTALARIA MUSIKAREKIN. AMELI “IPUINEN JOSTUNE” Cordovillako ekipamendutarako Zentroa.

Azaroak 15, ostirala


18:00

EUSKARA INFORMALEKO BALIABIDEAK IKASTEKO SAIOA

Txoko Gorri. Antsoain,

EUSKARA INFORMALEKO BALIABIDEAK IKASTEKO SAIOA Txoko Gorri. Antsoain

22:30

“TABERNARIA” KOMEDIA MOTZA

Txoko Gorri. Antsoain,

“TABERNARIA” KOMEDIA MOTZA Txoko Gorri. Antsoain

Azaroak 16, larunbata


10:00

ALBUM ILUSTRATUEN TAILERRA

Antsoaingo liburutegia,

ALBUM ILUSTRATUEN TAILERRA Antsoaingo liburutegia

11:30

ILUSTRAZIO TAILERRAK. DANI MARTIRENA. “COSIMOREN KATIUSKAK”

Berriozarko kulturgunea.,

ILUSTRAZIO TAILERRAK. DANI MARTIRENA. “COSIMOREN KATIUSKAK” Berriozarko kulturgunea.

18:00

BERTSOAROA 2019: ‘URPEKAKARIAK’ HAURRENTZAKO BERTSO ANTZERKIA

Sanduzelaiko Civivox.,

Aktoreak: Lierni Hernandez, Eneko ArrateGidoilariak: Ane Labaka, Miren Amuriza

BERTSOAROA 2019: ‘URPEKAKARIAK’ HAURRENTZAKO BERTSO ANTZERKIA Sanduzelaiko Civivox.

Aktoreak: Lierni Hernandez, Eneko Arrate

Gidoilariak: Ane Labaka, Miren Amuriza


18:30

ULISESEN BIDAIA MUSIKALA (Baluarte txiki programa)

Baluarte.,

ULISESEN BIDAIA MUSIKALA (Baluarte txiki programa) Baluarte.

Azaroak 17, igandea


12:30

HAUR PROGRAMA IBILTARIA: “TATATXAN ZIRKU ETA DANTZAN”

Joaquin Lizarraga ikastetxeko gimnasioa.,

HAUR PROGRAMA IBILTARIA: “TATATXAN ZIRKU ETA DANTZAN” Joaquin Lizarraga ikastetxeko gimnasioa.

Azaroak 18, astelehena


19:00

TAILERRA. “INTERNETEKO BALIOBIDEAK DOAN”

Telezentroa.Barañain.,

TAILERRA. “INTERNETEKO BALIOBIDEAK DOAN” Telezentroa.Barañain.

Azaroak 19, asteartea


19:00

“EZ ERRAN DEUS” LIBURUARI BURUZKO SOLASALDIA, JON ARRETXE IDAZLEAREKIN

Antsoaingo liburutegia,

“EZ ERRAN DEUS” LIBURUARI BURUZKO SOLASALDIA, JON ARRETXE IDAZLEAREKIN Antsoaingo liburutegia

19:30

HITZALDIA: NERABEAK ETA HARREMANAK: GENERO INDARKERIA NERABEZAROAN

Katakrak.,

Hizlaria: Eider Goiburu

HITZALDIA: NERABEAK ETA HARREMANAK: GENERO INDARKERIA NERABEZAROAN Katakrak.

Hizlaria: Eider Goiburu


19:30

BERTSOAROA 2019: ‘AUSKALO ZEINEK JARRIAK’ BERTSO MUSIKATUAK

Kondestable Civivox Areto Nagusia.,

Bertsolariak: Eñaut Agirre eta Beñat AgirreMusikaria: Imanol Camio

BERTSOAROA 2019: ‘AUSKALO ZEINEK JARRIAK’ BERTSO MUSIKATUAK Kondestable Civivox Areto Nagusia.

Bertsolariak: Eñaut Agirre eta Beñat Agirre

Musikaria: Imanol Camio


Azaroak 20, asteazkena


19:30

HAUR ETA GAZTE LITERATURA ZIKLOA: MAHAI INGURUA

Karrikiri.,

Amaia Irazusta (EIBZ), Irene Lopez-Goñi (NIE), Edurne Esubi(San FranziskoEskolako zuzendaria), Arantxa Agirreurreta (Haur Literaturan aditua)

HAUR ETA GAZTE LITERATURA ZIKLOA: MAHAI INGURUA Karrikiri.

Amaia Irazusta (EIBZ), Irene Lopez-Goñi (NIE), Edurne Esubi(San FranziskoEskolako zuzendaria), Arantxa Agirreurreta (Haur Literaturan aditua)


20:00

SELVA &SARETZKY, BLUES ETA JAZZ BERTSIOAK

Herriko Taberna.,

SELVA &SARETZKY, BLUES ETA JAZZ BERTSIOAK Herriko Taberna.

22:00

948 MERKATUA: “SAIO ZERO”

Gayarre Antzokia.,

948 MERKATUA: “SAIO ZERO” Gayarre Antzokia.

Azaroak 21, osteguna


19:30

BERTSOAROA 2019: GAZTEEN BERTSO SAIOA

Kondestable Civivox Patioa.,

Bertsilariak: Ekhiñe Zapiain, Haritz Mujika, Ibai Amiliategi, IratiAlcantarilla, Maialen Akizu, Xabat Illarregi

BERTSOAROA 2019: GAZTEEN BERTSO SAIOA Kondestable Civivox Patioa.

Bertsilariak: Ekhiñe Zapiain, Haritz Mujika, Ibai Amiliategi, IratiAlcantarilla, Maialen Akizu, Xabat Illarregi


19:30

JOXEMIEL BIDADOR POESIA TALDEA

Nafar ateneoa.,

JOXEMIEL BIDADOR POESIA TALDEA Nafar ateneoa.

Azaroak 22, ostirala


20:00

‘IRAKURRIZ DIBERTITZEN GARA’ IRAKURLE TALDEA

Zaldiko Maldiko.,

Liburua: Lerro etenak.Idazlea Anjel Erro.

‘IRAKURRIZ DIBERTITZEN GARA’ IRAKURLE TALDEA Zaldiko Maldiko.

Liburua: Lerro etenak.

Idazlea Anjel Erro.


20:00

ANTZERKIAROA. “TXARRIBORDA” Hika Teatroa.

Iturramako Civivox.,

ANTZERKIAROA. “TXARRIBORDA” Hika Teatroa. Iturramako Civivox.

Azaroak 23, larunbata


19:00

BERRI TXARRAK KONTZERTUA

Navarra Arena.,

BERRI TXARRAK KONTZERTUA Navarra Arena.

20:00

ANTZERKIA: “GUERO”

Burlatako Kultur Etxea,

ANTZERKIA: “GUERO” Burlatako Kultur Etxea

Azaroak 24, igandea


17:30

HAURRENTZAKO ZINEMA “TXIMUEN ERREINUA” filmarekin eta TXOKOLATE JATEA.

Euskaldunen Biltoki.,

HAURRENTZAKO ZINEMA “TXIMUEN ERREINUA” filmarekin eta TXOKOLATE JATEA. Euskaldunen Biltoki.

19:00

LARRATZ TXIKI DANTZA TALDEAREN 20. URTEURRENA

Burlatako Kultur etxea.,

LARRATZ TXIKI DANTZA TALDEAREN 20. URTEURRENA Burlatako Kultur etxea.

Azaroak 25, astelehena


14:30

TAILERRA. “GOOGLE ETA BERE APLIKAZIOAK: DRIVE, ARGAZKIAK, GPS, GMAIL…

Telezentro. Barañain.,

TAILERRA. “GOOGLE ETA BERE APLIKAZIOAK: DRIVE, ARGAZKIAK, GPS, GMAIL… Telezentro. Barañain.

Azaroak 26, asteartea


17:00

FAMILIARTEKO JOLASAK EUSKARAZ

Joakin Lizarraga ikastetxea.,

FAMILIARTEKO JOLASAK EUSKARAZ Joakin Lizarraga ikastetxea.

19:30

BERTSOAROA 2019: BERTSO JAIALDIA

Nafarroako Antzerki Eskola.,

Bertsolariak: Alaia Martin, Andoni Egaña, Eneko Lazkoz, Iker Gorosterrazu,Maddi Ane Txoperena, Sustrai ColinaGai jartzailea: Maialen Belarra

BERTSOAROA 2019: BERTSO JAIALDIA Nafarroako Antzerki Eskola.

Bertsolariak: Alaia Martin, Andoni Egaña, Eneko Lazkoz, Iker Gorosterrazu,Maddi Ane Txoperena, Sustrai Colina

Gai jartzailea: Maialen Belarra


19:30

LIBURU AURKEZPENA: "Iturria" Unai Elorriaga

KARRIKIRI. ,

LIBURU AURKEZPENA: "Iturria" Unai Elorriaga KARRIKIRI.

20:00

KONTZERTUA: Tristtan Murgi + Habi

Katakrak,

KONTZERTUA: Tristtan Murgi + Habi Katakrak

Azaroak 27, asteazkena


19:30

POESIA ERREZITALDI MUSIKATUA: Itxaro Borda + Jeremy Garat

Kondestable Civivox.,

POESIA ERREZITALDI MUSIKATUA: Itxaro Borda + Jeremy Garat Kondestable Civivox.

19:30

LIBURU AURKEZPENA: "Etxeak eta hilobiak" Bernardo Atxaga

Plazara,

LIBURU AURKEZPENA: "Etxeak eta hilobiak" Bernardo Atxaga Plazara

20:00

PHYSIS VERSUS NOMOS “ARRARO NIOENEAN” DISKA AURKEZTEN

Herriko Taberna.,

PHYSIS VERSUS NOMOS “ARRARO NIOENEAN” DISKA AURKEZTEN Herriko Taberna.

Azaroak 28, osteguna


19:00

LIBURU AURKEZPENA: “JOANA MAIZ” YURRE UGARTE ETA JOSEBA LARRETXE

Katakrak,

LIBURU AURKEZPENA: “JOANA MAIZ” YURRE UGARTE ETA JOSEBA LARRETXE Katakrak

19:30

DANTZALDI KLANDESTINOA

Geltoki, Altza Pasealekua, 20017 Donostia, Gipuzkoa, España,

19:30ean ikastarotxoa (jauziak, baltsak, mazurkak,...)20:30ean dantzaldia.

DANTZALDI KLANDESTINOA Geltoki, Altza Pasealekua, 20017 Donostia, Gipuzkoa, España

19:30ean ikastarotxoa (jauziak, baltsak, mazurkak,...)

20:30ean dantzaldia.


21:00

MIKEL URDANGARIN

Zentral,

MIKEL URDANGARIN Zentral

Azaroak 29, ostirala


20:00

IRAKRLE TALDEA

Idazlea: Bertolt Brecht  Liburua:  «Keuner jaunaren kondairak»

IRAKRLE TALDEA
Idazlea: Bertolt Brecht  
Liburua:  «Keuner jaunaren kondairak»

Azaroak 30, larunbata


18:00

HAURRENDAKO EUSKARAZKO ANTZERKIA: “ETXERIK TXIKIENA”

Iturramako Civivox.,

HAURRENDAKO EUSKARAZKO ANTZERKIA: “ETXERIK TXIKIENA” Iturramako Civivox.

20:00

PAZ DE ZIGANDA ABESBATZAREN KONTZERTUA

Burlatako Kultur Etxea.,

PAZ DE ZIGANDA ABESBATZAREN KONTZERTUA Burlatako Kultur Etxea.

Egutegia

Azaroa
al ar az og ol lr ig
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Abendua
al ar az og ol lr ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Urte osoko agenda ikusi »»